Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_lcapGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_voting_barGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_lcapGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_voting_barGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_rcap 
alina (2)
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_lcapGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_voting_barGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_rcap 
condrea (1)
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_lcapGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_voting_barGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_rcap 
lili (1)
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_lcapGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_voting_barGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_rcap 
Daniela (1)
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_lcapGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_voting_barGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_rcap 
uploader_site (1)
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_lcapGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_voting_barGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_rcap 
shireata (1)
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_lcapGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_voting_barGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_lcapGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_voting_barGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_rcap 
danusza (1)
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_lcapGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_voting_barGeoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu

In jos 
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu Empty
MesajSubiect: Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu   Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu I_icon_minitimeDum Noi 29, 2009 11:32 pm

Candidatul Aliantei PSD+PC la presedintia Romaniei, Mircea Geoana, a declarat duminica, intr-o conferinta de presa sustinuta la Targu Mures, ca s-a bucurat ca a reusit sa ajunga la o relatie de colaborare cu liderul PNL, Crin Antonescu, si ca intelegerea semnata cu acesta este o obligatie morala. „Ceea ce pe mine m-a bucurat, si m-a facut sa dezvolt o relatie de incredere si de prietenie dincolo de politica cu Crin Antonescu a fost modul extrem de na-tural si de rapid in care am convenit principiile viitorului politic al guvernarii acestei tari in urmatorii citiva ani de zile. Am intilnit in premiera, in experienta mea politica, un lider care nu a venit sa negocieze, ci a venit in intimpinarea unui dialog cu mine, cu privire la principii de guvernare si, pina la urma - ceea ce domnia sa a sustinut si cred ca este o teza frumoasa - de bun simt in politica. Nu a cerut o functie pentru domnia sa, am vorbit despre Iohannis, intr-adevar, si documentul pe care l-am semnat reprezinta pentru mine o obligatie contractuala, dar stringerea de mina pe care am avut-o cu dl. Crin Antonescu reprezinta pentru mine o obligatie morala. Acest om a facut un gest important pentru democratia romaneasca si pentru mine“, a spus Geoana. Liderul PSD a subliniat ca, pina nu vor fi cunoscute rezultatele alegerilor prezidentiale, nu vor avea loc niciun fel de conversatii cu privire la impartirea de portofolii si impartirea puterii, ocazie cu care Klaus Iohannis, va putea sa spuna care sint prioritatile si accentele proprii. „Între timp, incercam sa acomodam programul «O singura Romanie», pe care eu il sustin si in care cred, si in care si liberalii se regasesc intr-o proportie mare sper, asa cum incercam sa incorporam din «Romania bunului simt» - programul d-lui Antonescu si al liberalilor, elemente care sint convergente si utile intr-un program guvernamental“, a precizat Mircea Geoana. Candidatul PSD+PC a precizat ca relatia cu Crin Antonescu reprezinta „inceputul unui alt mod de a face politica in Romania“, si si-a manifestat increderea in acesta, mai ales ca viziunile lor de a face politica coincid. „Am incredere in dl. Antonescu. Sintem politicieni ai unei generatii mai tinere si care avem un sens mai modern - si spun asta cu modestie - si eu sint influentat de experienta mea in strainatate, am vazut cum functioneaza democratiile consolidate. Sint un om cu o profunda fibra democratica, dincolo de ideologii. Dl. Antonescu este un om cu o profunda fibra democratica, dincolo de ideologii. Este campanie si, pina la urma, intelepciunea de care am dat dovada a rodit, pentru ca stiam ca era oarecum natural sa fim aproape de liberali, pentru ca aceasta este solutia cea mai buna pentru Romania in acest moment“, a mentionat Mircea Geoana.
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
 
Geoana va include in programul sau elemente din programul lui Antonescu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Elemente importante la un interviu.
» Start la programul de vaccinare impotriva cancerului de col uterin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: ECONOMIC / JURIDIC / CULTURAL :: POLITICA-
Mergi direct la: