Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_lcapRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_voting_barRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_lcapRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_voting_barRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_rcap 
alina (2)
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_lcapRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_voting_barRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_rcap 
condrea (1)
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_lcapRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_voting_barRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_rcap 
lili (1)
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_lcapRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_voting_barRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_rcap 
Daniela (1)
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_lcapRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_voting_barRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_rcap 
uploader_site (1)
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_lcapRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_voting_barRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_rcap 
shireata (1)
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_lcapRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_voting_barRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_lcapRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_voting_barRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_rcap 
danusza (1)
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_lcapRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_voting_barRobert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight

In jos 
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight Empty
MesajSubiect: Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight   Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight I_icon_minitimeMier Dec 02, 2009 11:41 pm

Robert Pattinson, starul din Twilight, este îngrozit când se gândește să își continue cariera de actor după terminarea seriei cu vampiri care l-a făcut celebru, din cauza presiunii pe care o exercită angajatorii - aceștia pretind audiențe uriașe și evoluții artistice excelente.
Britanicul a fost "bombardat" cu oferte de când a devenit faimos în pielea personajului Edward Cullen, însă el recunoaște că abia se obișnuiește cu ideea că poate refuza un rol - după ani întregi în care accepta tot ce "prindea".
"Clar e cu totul altceva", spune Robert pentru MTV.com. "Mi se oferă chestii la care nici nu ai fi visat, dar asta este înfricoșător în același timp. Nu trebuie să mai participi la audiții. Dar nu vreau să fac un film doar de dragul de a-l face. Trebuie să-ți pui mai multe întrebări. Înainte de Twilight, mă băgam în orice proiect găseam, apoi, odată acolo, încercai să dai tot ce ai mai bun. Dar acum se pretinde de la tine să joci în film aducând nu numai avantaje financiare, ci și o evoluție artistică de calitate. Nu prea mai ai loc de întors. (...) E dificil și e înfricoșător", declară vedeta.
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
 
Robert Pattinson, speriat de viața după Twilight
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre Robert Pattinson
» Robert Pattinson - pretul faimei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: TWILIGHT MANIA :: ROBERT PATTINSON - EDWARD CULLEN-
Mergi direct la: