Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_lcap10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_voting_bar10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_lcap10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_voting_bar10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_rcap 
alina (2)
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_lcap10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_voting_bar10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_rcap 
condrea (1)
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_lcap10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_voting_bar10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_rcap 
lili (1)
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_lcap10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_voting_bar10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_rcap 
Daniela (1)
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_lcap10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_voting_bar10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_rcap 
uploader_site (1)
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_lcap10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_voting_bar10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_rcap 
shireata (1)
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_lcap10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_voting_bar10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_lcap10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_voting_bar10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_rcap 
danusza (1)
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_lcap10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_voting_bar10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson

In jos 
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson Empty
MesajSubiect: 10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson   10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson I_icon_minitimeMier Dec 02, 2009 1:38 am

Cu o privire de otel, care ne aminteste cumva de cea a lui DiCaprio pana sa urce la bordul Titanicului, Robert Pattinson, aka Edward Cullen, vampirul cel teribil de sexy din Twilight, ne priveste cu subinteles din toate coltisoarele internetului. Iti place sau nu, un lucru e cert: "pustiul" de 22 de ani e din ce in ce mai greu de ignorat. Haideti sa-l cunoastem mai bine, cat e inca fierbinte.



1. 3000 dintr-o lovitura. Asa o concurenta a avut de spulberat Robert pentru a obtine rolul lui vampirului Edawrd Cullen! Judecand dupa faima de care se bucura in momentul de fata, va fi o provocare pentru el sa lanseze un al doilea hit. DiCaprio e dovada vie ca exista viata dupa isteria provocata de un blockbuster. Desigur, a fost nevoie de trei ani de pauza si o colaborare in serie cu Scorsese....But never say never!
2. Ha! Se pare ca ne-am pripit. Robert tocmai ce l-a jucat pe Salvador Dali in Little Ashes. Una bucata film artsy, cu buget mic, face bine la cariera. Cum arata oare cu mustata? Pana la premiera in cinematografe nu putem decat sa murim de curiozitate.
3. Trecutul in domeniul modellingului ni-l prezinta destul de versatil. Robert a profesat timp de patru ani, semnand primul contract cu o agentie la varsta de 12 ani, pe vremea cand, dupa cum el insusi isi aminteste, inca mai arata ca o fata.
4. Nu intamplator, pana la acea varsta, surorile lui mai mari, obisnuiau sa-l imbrace si sa-l gateasca ca pe o fata. Iar ca sa-l tachineze si mai rau, il strigau "Claudia". (Nu putem decat sa ne imaginam ce era in sufletul bietului baiat). Odata cu pubertatea, Robert a descoperit insa ce minuni poate face un strop de gel, metamorfozandu-se instant in tipul cool care este acum.
5. Ca tot vorbeam de par. 20 de ani mai tarziu, in plina febra Twilight, Robert avea sa ne dezvaluie secretul unei podoabe capilare cu personalitate: "cred nu m-am mai spalat pe cap de vreo sase saptamani". O luna mai tarziu de la socanta declaratie, s-a tuns.
6. Nu strambati din nas. E de inteles. E pacat de statutul tau de artist daca nu ai o scranteala. Pattinson stie ce face. Nu degeaba si-a pierdut adolescenta venerandu-l pe Jack Nicholson. Un remake dupa Zbor deasupra unui cuib de cuci, anyone?
7. Orice-ar fi, Robert are un back-up plan: o cariera in muzica! Fanele il pot asculta deja pe coloana sonora a filmului Twilight, unde interpreteaza doua pies, Never Think si Let Me Sign, scrise chiar de el. Si nu se bazeaza doar pe voce: se pricepe sa cante la pian si la chitara.
8. Imaginati-va atunci isterie! Printre milioanele de fane care se viseaza sarutate pe gat de vampirul Edward aka Robert se numara si cateva celebritati. Una dintre ele ar fi insasi fiica raposatului frontman de la Nirvana, Kurt Cobain si alui Courtney Love. Frances Bean, pe care v-am prezentat-o intr-un articol anterior, isi doreste, pare-se, mai mult decat orice pe lume un hot date cu Pattinson. Asa, si? Sa faca bine si sa stea la coada!
9. La asa cota de piata, asa salariu. Onorariul lui Pattinson, care pentru Twilight a incasat timid 2 milioane $, a crescut de cinci ori de la lansarea filmului. Va las pe voi sa faceti calculele.
10. Sau cel putin atat urmeaza sa primeasca pentru a-si relua rolul in sequel-ul Twilight, New Moon.
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
 
10 lucruri pe care nu le stiai despre Robert Pattinson
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre Robert Pattinson
» Lucruri pe care nu le agreezi la un/o femeie/barbat
» Robert Pattinson - pretul faimei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: TWILIGHT MANIA :: ROBERT PATTINSON - EDWARD CULLEN-
Mergi direct la: