Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_lcapKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_voting_barKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_lcapKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_voting_barKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_rcap 
alina (2)
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_lcapKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_voting_barKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_rcap 
condrea (1)
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_lcapKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_voting_barKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_rcap 
lili (1)
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_lcapKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_voting_barKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_rcap 
Daniela (1)
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_lcapKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_voting_barKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_rcap 
uploader_site (1)
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_lcapKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_voting_barKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_rcap 
shireata (1)
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_lcapKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_voting_barKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_lcapKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_voting_barKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_rcap 
danusza (1)
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_lcapKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_voting_barKristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show

In jos 
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show Empty
MesajSubiect: Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show   Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show I_icon_minitimeMier Dec 02, 2009 6:24 am

Kristen Stewart va fi protagonista celui mai nou număr al revistei Allure Magazine.

Actrița vorbește despre faima de care se bucură și declară: “Am crezut că voi fi pregătită pentru asta, dar nu mi-aș fi imaginat că fiecare zi din propria viață se transformă într-un show atunci când trăiești în Los Angeles. E ca și cum ar fi Kristen Show. Și e foarte plictisitor!”
Kristen ajunge la filmari cu o glezna rasucita, o rana suferita in timp ce filma pentru "New Moon". Cand directorul creativ Allure, Paul Cavaco, i-a spus ca o garda de corp o poate plimba in brate toata ziua, actrita a glumit spunand: "Imagineaza-ti sa puna paparazzi mana pe o asa poza!"
In timp ce poza, in fata locatiei, o gramada de ziaristi s-au adunat deja, sa-i priveasca sedinta "Imi vine sa le sun parintii si sa-i intreb "Stiti cu ce se ocupa copiii vostri? Ar trebui sa-i invatati niste maniere!"
Stilistul Serge Normant spune: "Ma bucur ca eu am fost ultimul care sa-i aranjeze parul inainte sa-l taie!"
"Ies pe afara, si port tricouri ciudate, parul meu e murdar, iar oamenii se intreaba 'Ce-i cu ea?', iar eu le raspund 'Ce nu intelegeti? Asa sunt eu, asa am fost dintotdeauna".
Despre "Twilight", Kristen spune ca nu a fost fana pana cand nu a primit rolul Bellei, dar crede ca personajul este unul pe care te poti baza oricand: "Te poti regasi atat de usor in Bella, parca esti imputernicitul ei. Jucand-o, creeaza dependenta."
Din cauza faptului ca nu se poate deschide la interviuri, de multe ori e acuzata ca fiind neinteresata sau fitoasa. "Imi petrec atat de mult timp incercand sa nu par falsa cand spun ceva. Poate imi pasa prea mult... Dar la final, se intelege exact opusul."
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
 
Kristen Stewart: Fiecare zi din viața mea e un show
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre Kristen Stewart
» Kristen Stewart se teme de proprii fani
» Cel mai penibil moment din viata lui Kristen
» Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: TWILIGHT MANIA :: KRISTEN STEWART - BELLA SWAN-
Mergi direct la: