Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_lcapKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_voting_barKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_lcapKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_voting_barKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_rcap 
alina (2)
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_lcapKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_voting_barKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_rcap 
condrea (1)
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_lcapKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_voting_barKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_rcap 
lili (1)
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_lcapKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_voting_barKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_rcap 
Daniela (1)
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_lcapKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_voting_barKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_rcap 
uploader_site (1)
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_lcapKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_voting_barKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_rcap 
shireata (1)
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_lcapKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_voting_barKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_lcapKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_voting_barKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_rcap 
danusza (1)
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_lcapKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_voting_barKristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson

In jos 
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson Empty
MesajSubiect: Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson   Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson I_icon_minitimeMier Dec 02, 2009 6:12 am

In conferinta de presa de la Comic-Con, San Diego, pentru promovarea peliculei “New Moon”, continuarea filmului “Amurg” (“Twilight”), Kristen Stewart a marturisit ca isi doreste ca Bella, personajul ei, sa fie lasata gravida de Edward Cullen (Robert Pattinson).


Robert Pattinson, actorul englez care-l interpreteaza pe cel mai iubit vampir din lume, nu a scapat oportunitatea sa glumeasca pe seama declaratiei lui Kristen Stewart. “Si eu abia astept sa fac asta, nu-mi trebuiesc prea multe indemnuri”, a spus Pattinson razand.

Se comenteaza de mult ca intre cei doi actori exista o relatie de iubire si dincolo de platourile de filmare, insa nu a dat niciunul dintre ei vreo declaratie oficiala in acest sens.
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
 
Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre Kristen Stewart
» Kristen Stewart se teme de proprii fani

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: TWILIGHT MANIA :: KRISTEN STEWART - BELLA SWAN-
Mergi direct la: