Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
Robert & Kristen .... impreuna? I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
Robert & Kristen .... impreuna? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
Robert & Kristen .... impreuna? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
Robert & Kristen .... impreuna? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
Robert & Kristen .... impreuna? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Robert & Kristen .... impreuna? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Robert & Kristen .... impreuna? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Robert & Kristen .... impreuna? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Robert & Kristen .... impreuna? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
Robert & Kristen .... impreuna? I_vote_lcapRobert & Kristen .... impreuna? I_voting_barRobert & Kristen .... impreuna? I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
Robert & Kristen .... impreuna? I_vote_lcapRobert & Kristen .... impreuna? I_voting_barRobert & Kristen .... impreuna? I_vote_rcap 
alina (2)
Robert & Kristen .... impreuna? I_vote_lcapRobert & Kristen .... impreuna? I_voting_barRobert & Kristen .... impreuna? I_vote_rcap 
condrea (1)
Robert & Kristen .... impreuna? I_vote_lcapRobert & Kristen .... impreuna? I_voting_barRobert & Kristen .... impreuna? I_vote_rcap 
lili (1)
Robert & Kristen .... impreuna? I_vote_lcapRobert & Kristen .... impreuna? I_voting_barRobert & Kristen .... impreuna? I_vote_rcap 
Daniela (1)
Robert & Kristen .... impreuna? I_vote_lcapRobert & Kristen .... impreuna? I_voting_barRobert & Kristen .... impreuna? I_vote_rcap 
uploader_site (1)
Robert & Kristen .... impreuna? I_vote_lcapRobert & Kristen .... impreuna? I_voting_barRobert & Kristen .... impreuna? I_vote_rcap 
shireata (1)
Robert & Kristen .... impreuna? I_vote_lcapRobert & Kristen .... impreuna? I_voting_barRobert & Kristen .... impreuna? I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
Robert & Kristen .... impreuna? I_vote_lcapRobert & Kristen .... impreuna? I_voting_barRobert & Kristen .... impreuna? I_vote_rcap 
danusza (1)
Robert & Kristen .... impreuna? I_vote_lcapRobert & Kristen .... impreuna? I_voting_barRobert & Kristen .... impreuna? I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 Robert & Kristen .... impreuna?

In jos 
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Robert & Kristen .... impreuna? Empty
MesajSubiect: Robert & Kristen .... impreuna?   Robert & Kristen .... impreuna? I_icon_minitimeMier Dec 02, 2009 3:37 am

Robert & Kristen .... impreuna? Image1
Unii spun ca da, unii spun ca nu.
Dovada că Robert și Kristen sunt împreună de mai mult timp!
Cei doi se plimbă nestingheriți pe străzile Vancouverului, ținându-se de mână, ca orice alt cuplu normal din lumea asta. Fotografia a fost realizata cu mult timp in urma. Deci??
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Robert & Kristen .... impreuna? Empty
MesajSubiect: Re: Robert & Kristen .... impreuna?   Robert & Kristen .... impreuna? I_icon_minitimeMier Dec 02, 2009 6:18 am

In incercarea sa de a mai opri din zvonurile despre viata sa amoroasa, actrita Kristen Stewart (interpreta Bellei in seria Twilight) a declarat astazi ca este lesbiana.

Actrita in varsta de 19 ani a refuzat de mai multe ori la rand sa raspunda zvonurilor potrivit carora ar avea o relatie cu partenerul sau din Twilight, Robert Pattinson. Acum se pare ca a gasit o noua modalitate de a evita astfel de intrebari.

"M-am gandit la asta mult. Ce tip de raspuns pot da? Da, suntem impreuna sau nu, nu suntem impreuna. Asa ca mai bine spun ca sunt lesbiana. Incerc sa am un raspuns coerent", a declarat actrita pentru publicatia britanica Entertainment Weekly.

"Daca oamenii ma intreaba daca ma intalensc cu Taylor Lautner, imi vine sa le raspund duceti-va dr**u! Asa ca mai bine le raspund la fel. Sunt lesbiana"

Actrita a dezvaluit ca ar fi raspus sincer la intrebare daca nu s-ar fi facut atata tam-tam. "Stiu ca oamenii cred ca daca iti alegi o cariera de actor, inseamna ca-ti oferi toata viata pe tava. Insa nu e deloc asa!"

Stewart a admis intr-un final ca ea si Robert sunt prieteni apropiati, insa doar amici: "Inteleg de ce toata lumea presupune ca suntem impreuna -- cand ne ajutam si sprijinim unul pe altul atat de mult, atunci cu siguranta apar unele semne de intrebare".
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
 
Robert & Kristen .... impreuna?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Kristen Stewart vrea copil cu Robert Pattinson
» Despre Kristen Stewart
» Cel mai penibil moment din viata lui Kristen

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: TWILIGHT MANIA :: EDWARD & BELLA-
Mergi direct la: