Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
Cine a spus aceste fraze din film? I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
Cine a spus aceste fraze din film? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
Cine a spus aceste fraze din film? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
Cine a spus aceste fraze din film? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
Cine a spus aceste fraze din film? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Cine a spus aceste fraze din film? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Cine a spus aceste fraze din film? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Cine a spus aceste fraze din film? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Cine a spus aceste fraze din film? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
Cine a spus aceste fraze din film? I_vote_lcapCine a spus aceste fraze din film? I_voting_barCine a spus aceste fraze din film? I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
Cine a spus aceste fraze din film? I_vote_lcapCine a spus aceste fraze din film? I_voting_barCine a spus aceste fraze din film? I_vote_rcap 
alina (2)
Cine a spus aceste fraze din film? I_vote_lcapCine a spus aceste fraze din film? I_voting_barCine a spus aceste fraze din film? I_vote_rcap 
condrea (1)
Cine a spus aceste fraze din film? I_vote_lcapCine a spus aceste fraze din film? I_voting_barCine a spus aceste fraze din film? I_vote_rcap 
lili (1)
Cine a spus aceste fraze din film? I_vote_lcapCine a spus aceste fraze din film? I_voting_barCine a spus aceste fraze din film? I_vote_rcap 
Daniela (1)
Cine a spus aceste fraze din film? I_vote_lcapCine a spus aceste fraze din film? I_voting_barCine a spus aceste fraze din film? I_vote_rcap 
uploader_site (1)
Cine a spus aceste fraze din film? I_vote_lcapCine a spus aceste fraze din film? I_voting_barCine a spus aceste fraze din film? I_vote_rcap 
shireata (1)
Cine a spus aceste fraze din film? I_vote_lcapCine a spus aceste fraze din film? I_voting_barCine a spus aceste fraze din film? I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
Cine a spus aceste fraze din film? I_vote_lcapCine a spus aceste fraze din film? I_voting_barCine a spus aceste fraze din film? I_vote_rcap 
danusza (1)
Cine a spus aceste fraze din film? I_vote_lcapCine a spus aceste fraze din film? I_voting_barCine a spus aceste fraze din film? I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 Cine a spus aceste fraze din film?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Cine a spus aceste fraze din film? Empty
MesajSubiect: Cine a spus aceste fraze din film?   Cine a spus aceste fraze din film? I_icon_minitimeMier Dec 02, 2009 12:41 am

Raspunzi la intrebare doar cu numele celui care a spus fraza. Apoi pui tu urmatoarea intrebare, iar urmatorul utilizator va raspunde ... dupa care la randul lui va pune intrebari si tot asa...

Cine a spus?
"Can I have a minute to be human?" - Pot sa am un minut uman?
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
DaIeNuSh

DaIeNuSh


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 27
Localizare : UnDeVa In BaLcAnI
Data de inscriere : 13/05/2010

Cine a spus aceste fraze din film? Empty
MesajSubiect: Re: Cine a spus aceste fraze din film?   Cine a spus aceste fraze din film? I_icon_minitimeJoi Mai 13, 2010 3:53 am

Bella


-Daca nu-l trimiti afara pe Edward venim noi dupa el!
Sus In jos
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Cine a spus aceste fraze din film? Empty
MesajSubiect: Re: Cine a spus aceste fraze din film?   Cine a spus aceste fraze din film? I_icon_minitimeLun Mai 17, 2010 1:22 am


Emmett
[size=16][size=16]
– Mul
țumesc că faci asta. [size=16][size=16]Din tot sufletul. Nu numai mi-ai salvat mâna de la o rană pe viață, dar m-ai și scutit de două ore de filme prost dublate și fără subiect cu arte marțiale.[/size][/size][/size][/size]
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
DaIeNuSh

DaIeNuSh


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 27
Localizare : UnDeVa In BaLcAnI
Data de inscriere : 13/05/2010

Cine a spus aceste fraze din film? Empty
MesajSubiect: Re: Cine a spus aceste fraze din film?   Cine a spus aceste fraze din film? I_icon_minitimeLun Mai 17, 2010 5:21 am

bella ? aici chiar nush Cine a spus aceste fraze din film? Icon_mad

Nicio sansa. Emmett poate sa merga cu voi acum.
Sus In jos
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Cine a spus aceste fraze din film? Empty
MesajSubiect: Re: Cine a spus aceste fraze din film?   Cine a spus aceste fraze din film? I_icon_minitimeLun Mai 17, 2010 7:23 pm

Angela a spus aia. Iar partea a doua, Rosalie.
-Banuiesc ca nu sunt chiar asa de surprins. Stiam ca trebiua sa am dea face cu asta destul de curand.
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
Continut sponsorizat





Cine a spus aceste fraze din film? Empty
MesajSubiect: Re: Cine a spus aceste fraze din film?   Cine a spus aceste fraze din film? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cine a spus aceste fraze din film?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum vezi cine te suna cu nr ascuns
» Un joc - Twilight - Cine stie... raspunde
» Diferente intre film si carte
» Diferente intre film si carte
» Pasaje.... scose din film ... merita vazute

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: LOC DE DAT CU CAPUL INTRE OAMENI, VAMPIRI SI VARCOLACI :: CAFENEAUA VAMPIRILOR-
Mergi direct la: