Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_lcapCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_voting_barCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_lcapCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_voting_barCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_rcap 
alina (2)
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_lcapCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_voting_barCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_rcap 
condrea (1)
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_lcapCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_voting_barCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_rcap 
lili (1)
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_lcapCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_voting_barCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_rcap 
Daniela (1)
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_lcapCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_voting_barCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_rcap 
uploader_site (1)
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_lcapCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_voting_barCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_rcap 
shireata (1)
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_lcapCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_voting_barCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_lcapCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_voting_barCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_rcap 
danusza (1)
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_lcapCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_voting_barCum vezi cine te suna cu nr ascuns I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 Cum vezi cine te suna cu nr ascuns

In jos 
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Cum vezi cine te suna cu nr ascuns Empty
MesajSubiect: Cum vezi cine te suna cu nr ascuns   Cum vezi cine te suna cu nr ascuns I_icon_minitimeSam Oct 18, 2008 3:04 am

hai sa vedem cine ne suna cu numar ascuns
Prima oara intram pe telefonip.ro unde ne facem cont (este free) apoi ne confirmam contul bla bla bla .. primim un mail cu niste setari de la ei ... intram aici http://www.counterpath.com/index.php ... ... menu=xlite si descarcam x-lite .
Dupa ce instalam x-lite pe pc il configuram cu setarile care le-am primit prin mail de la telefonip.ro acum urmeaza sa configuram telefonul mobil trebuie sa redirectionam apelurile cu numar ascuns catre numarul care il primim de la telefonip.ro .Eu la v1075 al meu il setez asa: Setari - Redirectionare apel - Apeluri voce - Active redirectionare "Daca nu este disponibil" La numarul dat de telefonip.ro cu alte cuvinte daca vad ca ma suna un numar ascuns apas tasta NO si il redirectioneaza catre numarul de la telefonip (iti dai seama de asta pt ca iti va suna pc-ul daca ai instalat x-lite si l-ai configurat ) daca vrei ii poti raspunde chiar poti inregistra convorbirea . Acum k sa ii vezi numarul de tel > intri pe telefonip.ro te logezi dai pe "Apeluri primite" si ii vei vedea numarul de telefon acolo Succes si sper ca ati inteles ... daca nu postati orice nelamurire aaa era sa uit acum am vzt ca nu merge pe cartela decat pe abonament
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
 
Cum vezi cine te suna cu nr ascuns
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Un joc - Twilight - Cine stie... raspunde
» Cine a spus aceste fraze din film?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: I.T. :: MOBILE TECHNOLOGY-
Mergi direct la: