Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
Jobs- Cereri locuri de munca I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
Jobs- Cereri locuri de munca I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
Jobs- Cereri locuri de munca I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
Jobs- Cereri locuri de munca I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
Jobs- Cereri locuri de munca I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Jobs- Cereri locuri de munca I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Jobs- Cereri locuri de munca I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Jobs- Cereri locuri de munca I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Jobs- Cereri locuri de munca I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
Jobs- Cereri locuri de munca I_vote_lcapJobs- Cereri locuri de munca I_voting_barJobs- Cereri locuri de munca I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
Jobs- Cereri locuri de munca I_vote_lcapJobs- Cereri locuri de munca I_voting_barJobs- Cereri locuri de munca I_vote_rcap 
alina (2)
Jobs- Cereri locuri de munca I_vote_lcapJobs- Cereri locuri de munca I_voting_barJobs- Cereri locuri de munca I_vote_rcap 
condrea (1)
Jobs- Cereri locuri de munca I_vote_lcapJobs- Cereri locuri de munca I_voting_barJobs- Cereri locuri de munca I_vote_rcap 
lili (1)
Jobs- Cereri locuri de munca I_vote_lcapJobs- Cereri locuri de munca I_voting_barJobs- Cereri locuri de munca I_vote_rcap 
Daniela (1)
Jobs- Cereri locuri de munca I_vote_lcapJobs- Cereri locuri de munca I_voting_barJobs- Cereri locuri de munca I_vote_rcap 
uploader_site (1)
Jobs- Cereri locuri de munca I_vote_lcapJobs- Cereri locuri de munca I_voting_barJobs- Cereri locuri de munca I_vote_rcap 
shireata (1)
Jobs- Cereri locuri de munca I_vote_lcapJobs- Cereri locuri de munca I_voting_barJobs- Cereri locuri de munca I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
Jobs- Cereri locuri de munca I_vote_lcapJobs- Cereri locuri de munca I_voting_barJobs- Cereri locuri de munca I_vote_rcap 
danusza (1)
Jobs- Cereri locuri de munca I_vote_lcapJobs- Cereri locuri de munca I_voting_barJobs- Cereri locuri de munca I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 Jobs- Cereri locuri de munca

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Jobs- Cereri locuri de munca Empty
MesajSubiect: Jobs- Cereri locuri de munca   Jobs- Cereri locuri de munca I_icon_minitimeLun Sept 22, 2008 11:41 pm

Vreti sa va angajati undeva? Postati aici poate cineva va avea nevoie de voi.
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
danusza




Numarul mesajelor : 1
Varsta : 39
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 30/06/2009

Jobs- Cereri locuri de munca Empty
MesajSubiect: Job   Jobs- Cereri locuri de munca I_icon_minitimeMar Iun 30, 2009 2:31 am

Eu am nevoie de un loc de munca in Focsani!!!
Absolventa FEAA (Contabilitate si Informatica de Gestiune) si studenta la master (Contabilitate si Audit), caut loc de munca (contabil, economist). Accept si sa fac voluntariat in domeniu vreo 2-3 luni.
Sus In jos
sslaziobyteo




Numarul mesajelor : 1
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/03/2010

Jobs- Cereri locuri de munca Empty
MesajSubiect: Re: Jobs- Cereri locuri de munca   Jobs- Cereri locuri de munca I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 11:55 pm

Salut
Sunt absolvent de faultate , sunt din focsani si mi'am cautat ceva insa nu din domeniul meu.
Am nevoie de cateva pareri in legatura cu experienta pe care o necesita acest job http://www.jobsinro.ro/candidati/toate-joburile/jsjobs/jobseeker/job_searchresults.html
As putea sa ma angajez fara experienta in domeniu???
Astept cateva pareri
O zi cat mai buna
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jobs- Cereri locuri de munca Empty
MesajSubiect: Re: Jobs- Cereri locuri de munca   Jobs- Cereri locuri de munca I_icon_minitime

Sus In jos
 
Jobs- Cereri locuri de munca
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jobs- Oferte locuri de munca
» De la 1 martie: Masinile oprite in locuri nepermise vor fi ridicate
» Cereri filme
» Cereri carti
» Cereri pentru decodari

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: DIVERSE :: JOBS-
Mergi direct la: