Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
Atracția irezistibilă față de vampiri I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
Atracția irezistibilă față de vampiri I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
Atracția irezistibilă față de vampiri I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
Atracția irezistibilă față de vampiri I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
Atracția irezistibilă față de vampiri I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Atracția irezistibilă față de vampiri I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Atracția irezistibilă față de vampiri I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Atracția irezistibilă față de vampiri I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Atracția irezistibilă față de vampiri I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
Atracția irezistibilă față de vampiri I_vote_lcapAtracția irezistibilă față de vampiri I_voting_barAtracția irezistibilă față de vampiri I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
Atracția irezistibilă față de vampiri I_vote_lcapAtracția irezistibilă față de vampiri I_voting_barAtracția irezistibilă față de vampiri I_vote_rcap 
alina (2)
Atracția irezistibilă față de vampiri I_vote_lcapAtracția irezistibilă față de vampiri I_voting_barAtracția irezistibilă față de vampiri I_vote_rcap 
condrea (1)
Atracția irezistibilă față de vampiri I_vote_lcapAtracția irezistibilă față de vampiri I_voting_barAtracția irezistibilă față de vampiri I_vote_rcap 
lili (1)
Atracția irezistibilă față de vampiri I_vote_lcapAtracția irezistibilă față de vampiri I_voting_barAtracția irezistibilă față de vampiri I_vote_rcap 
Daniela (1)
Atracția irezistibilă față de vampiri I_vote_lcapAtracția irezistibilă față de vampiri I_voting_barAtracția irezistibilă față de vampiri I_vote_rcap 
uploader_site (1)
Atracția irezistibilă față de vampiri I_vote_lcapAtracția irezistibilă față de vampiri I_voting_barAtracția irezistibilă față de vampiri I_vote_rcap 
shireata (1)
Atracția irezistibilă față de vampiri I_vote_lcapAtracția irezistibilă față de vampiri I_voting_barAtracția irezistibilă față de vampiri I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
Atracția irezistibilă față de vampiri I_vote_lcapAtracția irezistibilă față de vampiri I_voting_barAtracția irezistibilă față de vampiri I_vote_rcap 
danusza (1)
Atracția irezistibilă față de vampiri I_vote_lcapAtracția irezistibilă față de vampiri I_voting_barAtracția irezistibilă față de vampiri I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 Atracția irezistibilă față de vampiri

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Atracția irezistibilă față de vampiri Empty
MesajSubiect: Atracția irezistibilă față de vampiri   Atracția irezistibilă față de vampiri I_icon_minitimeVin Dec 04, 2009 8:43 am

Atracția irezistibilă față de vampiri 60bfebc253

În „True Blood” se spune că sexul cu un vampir este un act incredibil, ce-ți încântă simțurile așa cum sexul cu un muritor nu o poate face niciodată. Vampirismul este un act intim care...te duce imediat cu gândul la sex din diverse motive. Implică zone erogene precum gâtul și gura și acțiuni sexuale precum mușcatul și sugerea sângelui care, în orice context, sunt acțiuni periculoase și interzise.

Atracția irezistibilă față de vampiri s-a transpus de la micul și marele ecran direct în viețile noastre, datorită felului în care aceștia sunt creionați în cărți, seriale tv și filme.

Află care este modelul în 6 pași după care este construit vampirul, model ce face din el o ființă hipersexuală.

1. Vampirii ne incită instincte sexuale primare. Sexul cu un vampir este unul frenetic, dur și pasional.

Prada este întotdeauna încântată de acest stil de a face sex, cu mușcături și zgârieturi. Dominarea sexuală amestecată cu iubirea adevărată și atracția magnetică creează premisele unui act sexual năucitor.

Fantezia sexuală cu un vampir implică fetișuri, romantism, atracție irezistibilă, sex pasional și violență, arată foxnews.com.

2. Vampirul are adesea un rol de protector, având predispoziția de a face bine în ciuda naturii diabolice. Femeia care se îndrăgostește iremediabil de el este o ființă pură, dar care, în prezența lui, își dezvăluie latura iresponsabilă și sălbatică.

3. Vampirul se luptă cu pofta sa nestăvilită de a bea sânge.
Dacă nu se oprește la timp, el poate lua viața prăzii sale. Frica de moarte incită majoritatea oamenilor.

În timp ce consumă sângele, victima trăiește senzații extreme: își dorește să i se cruțe viața sau să fie transformată în vampir și să primească astfel darul eternității.

4. Uneori vampirul doar te amăgește și te duce cu gândul la sex, dar fără să acționeze. Te fixează cu privirea, te hipnotizează și te transformă în victima lui.

Se creează multă tensiune sexuală, fără să aibă loc măcar un sărut între vampir și muritoare. Așa se întâmplă în prima parte a filmului Twilight, atunci când Bella și Edward sunt vizibil atrași unul de celălalt, dar sărutul dintre cei doi se lasă îndelung așteptat.

Sexul cu un vampir se axează, mai degrabă, pe anticipare, seducție și pe fiorii provocați de potențialul sexual.

5. Vampirul este o ființă liberă și imprevizibilă. Te sperie și te ține în tensiune deoarece poate să apară și să dispară într-o clipă. Cu ei nu există niciodată „dimineața de după”, cea care te aduce la realitate, există doar magia nopții petrecute împreună.

6. Vampirul nu este nici viu, nici mort și, cu siguranță, nu este o ființă umană. Este însă o ființă nemuritoare. De aceea el sfidează realitatea. Vampirul a văzut lumea în întregime, atât spațial, cât și temporal și ne poate dezvălui secretele Universului.
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
DaIeNuSh

DaIeNuSh


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 27
Localizare : UnDeVa In BaLcAnI
Data de inscriere : 13/05/2010

Atracția irezistibilă față de vampiri Empty
MesajSubiect: Re: Atracția irezistibilă față de vampiri   Atracția irezistibilă față de vampiri I_icon_minitimeJoi Mai 13, 2010 3:41 am

Super descrierea !
Dar partea : Prada este întotdeauna încântată de acest stil de a face sex, cu mușcături și zgârieturi ,e chiar "tampita" nu stiu dak iar place cuiva asa ceva ?
Sus In jos
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Atracția irezistibilă față de vampiri Empty
MesajSubiect: Re: Atracția irezistibilă față de vampiri   Atracția irezistibilă față de vampiri I_icon_minitimeLun Mai 17, 2010 1:31 am

Atracția irezistibilă față de vampiri Icon_razz
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
Continut sponsorizat





Atracția irezistibilă față de vampiri Empty
MesajSubiect: Re: Atracția irezistibilă față de vampiri   Atracția irezistibilă față de vampiri I_icon_minitime

Sus In jos
 
Atracția irezistibilă față de vampiri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: LOC DE DAT CU CAPUL INTRE OAMENI, VAMPIRI SI VARCOLACI :: CAFENEAUA VAMPIRILOR-
Mergi direct la: