Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_lcap“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_voting_bar“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_lcap“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_voting_bar“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_rcap 
alina (2)
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_lcap“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_voting_bar“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_rcap 
condrea (1)
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_lcap“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_voting_bar“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_rcap 
lili (1)
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_lcap“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_voting_bar“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_rcap 
Daniela (1)
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_lcap“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_voting_bar“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_rcap 
uploader_site (1)
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_lcap“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_voting_bar“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_rcap 
shireata (1)
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_lcap“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_voting_bar“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_lcap“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_voting_bar“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_rcap 
danusza (1)
“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_lcap“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_voting_bar“Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 “Zori de Zi” va fi împărțit în două?

In jos 

Vi se pare o idee bună împărțirea filmului "Zori de zi" în două?
 Da. Așa vor putea cuprinde absolut tot ce e în carte!
 Normal. Nu aș vrea să mă despart atât de repede de Rob și Kristen!
 Nu înțeleg de ce o mai lungesc atât!
Vezi rezultatele
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

“Zori de Zi” va fi împărțit în două? Empty
MesajSubiect: “Zori de Zi” va fi împărțit în două?   “Zori de Zi” va fi împărțit în două? I_icon_minitimeJoi Dec 03, 2009 8:14 am

“Zori de Zi” va fi împărțit în două? Gallery_main-robert-pattinson-kristen-stewart-harpers-bazaar-photoshoot-photos-11032009-05-163x216-custom
Se pare că, în cele din urmă, Summit Entertainment a decis ca al patrulea film din seria “Amurg” să fie împărțit în două. Lucru la care, de altfel, fanii se cam așteptau.
Declarația care ar veni în sprijinul acestei știri este faptul că a patra carte este foarte elaborată, ceea ce înseamnă că cele două ore alocate unui film nu ar fi fost de ajuns să curprindă tot.
Deocamdată cei de la Summit Entertainment nu au declarat nimic oficial în acest sens, însă Ted Casablancas de la televiziunea E! bagă mâna în foc pentru informația de mai sus.
Nici directorul celui de-al patrulea film nu a fost încă stabilit, dar se vehiculează că tot Chris Weitz se va afla la cârma filmărilor pentru “Zori de Zi“.
Sursa: Bravonet
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
 
“Zori de Zi” va fi împărțit în două?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fotografii diverse din Zori de Zi
» Doua tinere au vrut sa se sinucida
» Parodie Zori de Zi cu Peter Facinelli! (Video)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: TWILIGHT MANIA :: CARTI - SERIA TWILIGHT :: CARTEA IV - BREAKING DAWN ( ZORI DE ZI )-
Mergi direct la: