Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_lcapAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_voting_barAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_lcapAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_voting_barAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_rcap 
alina (2)
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_lcapAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_voting_barAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_rcap 
condrea (1)
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_lcapAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_voting_barAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_rcap 
lili (1)
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_lcapAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_voting_barAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_rcap 
Daniela (1)
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_lcapAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_voting_barAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_rcap 
uploader_site (1)
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_lcapAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_voting_barAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_rcap 
shireata (1)
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_lcapAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_voting_barAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_lcapAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_voting_barAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_rcap 
danusza (1)
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_lcapAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_voting_barAshley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan

In jos 
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan Empty
MesajSubiect: Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan   Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan I_icon_minitimeMier Dec 02, 2009 11:44 pm

Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan 0-206197-ashleygreene
Ashley Greene, vedeta din Twilight, a primit o cerere ciudată în căsătorie - de la soția unui admirator, relatează site-ul Contactmusic.
Actrița are o mulțime de fani datorită succesului înregistrat de pelicula Twilight, iar dintre aceștia au fost câțiva care i-au cerut mâna, însă tânara Ashley își amintește mai ales de o ofertă ieșită din comun.
"Am fost cerută în căsătorie de către nevasta cuiva, asta a fost un pic neobișnuit... Îmi spunea în scrisoarea ei: «Soțul meu nu a putut să fie prezent, iar el vrea să te ia de soție». Ce mi-a trecut prin minte? «Vrei să scapi de soțul tău, așa-i - e deja folosit? Ar trebui să mă simt flatată»", povestește Ashley. În plus, vedeta își amintește că nevasta "pețitoare" nici măcar nu trimisese o fotografie a soțului...
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
 
Ashley Greene, cerută în căsătorie de soția unui fan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Credeti ca un copil poate impiedica despartirea unui cuplu?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: TWILIGHT MANIA :: ASHLEY GREENE - ALICE CULLEN-
Mergi direct la: