Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_lcapStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_voting_barStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_lcapStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_voting_barStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_rcap 
alina (2)
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_lcapStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_voting_barStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_rcap 
condrea (1)
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_lcapStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_voting_barStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_rcap 
lili (1)
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_lcapStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_voting_barStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_rcap 
Daniela (1)
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_lcapStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_voting_barStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_rcap 
uploader_site (1)
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_lcapStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_voting_barStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_rcap 
shireata (1)
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_lcapStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_voting_barStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_lcapStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_voting_barStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_rcap 
danusza (1)
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_lcapStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_voting_barStephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight

In jos 
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight Empty
MesajSubiect: Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight   Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight I_icon_minitimeMier Dec 02, 2009 5:59 am

Dupa cum stiti, anunțarea acestui volum extra din seria AMURG a cauzat mult entuziasm din partea cititorilor.
În iunie 2008, din cauza multor emailuri trimise webmaster-ului, site-ul autoarei Stephenie Meyer a anunțat că Midnight Sun este proiectul la care autoarea lucrează în prezent. Însă în august 2008, la doar două luni după acest anunț, autoarea a revenit pe site cu o scrisoare, spunând că a renunțat, pe o perioadă de timp nedefinită, să mai scrie la carte.
Dar ce s-a întâmplat?
Stephenie Meyer a oferit câtorva persoane apropiate niște copii ale cărții. Prin vara lui 2008, pe internet a apărut una din acele copii, ceea ce a determinat-o pe autoare să nu mai continue să scrie la carte.
Pe site-ul ei oficial, Stephenie a declarat: "Primul meu gând a fost că nu avea rost să continui. Scrisul nu e ca la matematică; în mate, doi plus doi mereu e egal patru, indiferent în ce stare te afli. Dar cu scrisul, felul în care te simți schimbă totul. Dacă aș încerca să scriu Midnight Sun acum, în mintea mea James probabil ar câștiga și toți cei din familia Cullen ar muri, ceea ce nu ar coincide prea mult cu povestea originală. Oricum, în legătură cu ceea s-a întâmplat, mă simt prea tristă ca să mai pot continua să lucrez la Midnight Sun, așa că am pus-o în așteptare pe o perioadă de timp nedefinită.Aș vrea ca fanii mei să nu citească această versiune a cărții Midnight Sun. E doar o versiune incompletă; scrisul e murdar și slăbuț și plin de greșeli. Dar cum să comentez asupra acestei încălcări fără să îi fac pe oameni să se uite după postarea ilegală? Mi-a luat ceva timp să mă decid cum și dacă ar trebui să răspund. "
Acest anunț postat pe 28 august 2008 a cauzat din nou o isterie printre fani, de data asta una negativă. Când cititorii au aflat că deocamdată nu se va mai lansa, au început să creeze petiții online, alianțe anti-twilight și anti-stephenie. Ridicol!
Noi suntem alături de ea și îi respectam deciziile. Asta pentru că ne-a oferit patru cărți în care am trăit aventura. Petrecând timpul cu cărțile, ne-a oferit o lume în care să intrăm pentru câteva ore. Am lăsat lumea noastră, plină de probleme, în spate și ne-am aventurat în una în care vampirii ne-au ținut în priză și ne-au făcut să ne temem pentru personajele mult-iubite.
Dacă nu sunteti alături de ea în decizia luată, atunci nu sunteti fanii ei. Sincer !
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
 
Stephenie Meyer catre fanii seriei Twilight
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Link-uri catre filme
» Melodii Twilight
» The Twilight Saga2 New.Moon
» Funny video .. Twilight...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: TWILIGHT MANIA :: CARTI - SERIA TWILIGHT :: CARTEA V - MIDNIGHT SUN ( SOARELE DE LA MIEZUL NOPTII )-
Mergi direct la: