Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_lcapKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_voting_barKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_lcapKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_voting_barKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_rcap 
alina (2)
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_lcapKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_voting_barKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_rcap 
condrea (1)
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_lcapKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_voting_barKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_rcap 
lili (1)
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_lcapKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_voting_barKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_rcap 
Daniela (1)
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_lcapKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_voting_barKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_rcap 
uploader_site (1)
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_lcapKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_voting_barKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_rcap 
shireata (1)
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_lcapKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_voting_barKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_lcapKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_voting_barKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_rcap 
danusza (1)
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_lcapKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_voting_barKellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!”

In jos 
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” Empty
MesajSubiect: Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!”   Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!” I_icon_minitimeMier Dec 02, 2009 3:39 am

Kellan Lutz vorbește despre cea de-a treia parte din saga “Twilight: Eclipsa” și ne dezvăluie că s-a distrat foarte tare la filmări:
“Mi-a plăcut foarte mult să filmez pentru partea a treia, mai ales că rolul meu devine puțin mai mare. Am mai multe replici, iar asta îmi dă voie să arăt ce pot să fac eu ca și actor.”
Ba mai mult, i-au plăcut la nebunie scenele pe care le-a avut de filmat cu Kristen Stewart, pe care o face tot timpul să râdă:
“Deși aveam scene care nu erau amuzante, cumva o făceam pe Kristen să râdă tot timpul, motiv pentru care trebuia să tragem scenele din nou. Îmi place la nebunie să fac oamenii să râdă, mai ales pe Kristen. E foarte haioasă când e amuzată de ceva!”
Hmmm, cât interes pentru domnișoara Stewart… Oare apare un al patrulea membru în deja existentul triunghi amoros, Robert-Kristen-Taylor?
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
 
Kellan Lutz: “Îmi place să o fac pe Kristen Stewart să râdă!”
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre Kristen Stewart
» Kristen Stewart se teme de proprii fani

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: TWILIGHT MANIA :: KELLAN LUTZ - EMMETT CULLEN-
Mergi direct la: