Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_lcap"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_voting_bar"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_lcap"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_voting_bar"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_rcap 
alina (2)
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_lcap"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_voting_bar"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_rcap 
condrea (1)
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_lcap"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_voting_bar"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_rcap 
lili (1)
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_lcap"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_voting_bar"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_rcap 
Daniela (1)
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_lcap"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_voting_bar"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_rcap 
uploader_site (1)
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_lcap"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_voting_bar"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_rcap 
shireata (1)
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_lcap"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_voting_bar"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_lcap"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_voting_bar"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_rcap 
danusza (1)
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_lcap"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_voting_bar"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 "New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului

In jos 
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului Empty
MesajSubiect: "New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului   "New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului I_icon_minitimeLun Noi 23, 2009 6:43 am

Episodul al doilea din saga "Twilight", "New Moon" a obținut încasări care plasează filmul pe locul al treilea în istoria Hollywood-ului în materie de câștiguri pentru week-end-ul de lansare.

Filmul a obținut 141 de milioane de dolari în trei zile, surclasând comedia"The Blind Side", cu Sandra Bullock, care a strâns 34,5 milioane. Pe locul al treilea s-a clasat filmul "2012", al lui Roland Emmerich, care a adunat 26,5 milioane de dolari.
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
 
"New Moon" a intrat în istoria Hollywood-ului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» The Twilight Saga2 New.Moon
» Episode 11 By the Light of the Moon

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: TWILIGHT MANIA :: ALTE STIRI-
Mergi direct la: