Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
Stiri....calde I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
Stiri....calde I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
Stiri....calde I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
Stiri....calde I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
Stiri....calde I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Stiri....calde I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Stiri....calde I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Stiri....calde I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Stiri....calde I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
Stiri....calde I_vote_lcapStiri....calde I_voting_barStiri....calde I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
Stiri....calde I_vote_lcapStiri....calde I_voting_barStiri....calde I_vote_rcap 
alina (2)
Stiri....calde I_vote_lcapStiri....calde I_voting_barStiri....calde I_vote_rcap 
condrea (1)
Stiri....calde I_vote_lcapStiri....calde I_voting_barStiri....calde I_vote_rcap 
lili (1)
Stiri....calde I_vote_lcapStiri....calde I_voting_barStiri....calde I_vote_rcap 
Daniela (1)
Stiri....calde I_vote_lcapStiri....calde I_voting_barStiri....calde I_vote_rcap 
uploader_site (1)
Stiri....calde I_vote_lcapStiri....calde I_voting_barStiri....calde I_vote_rcap 
shireata (1)
Stiri....calde I_vote_lcapStiri....calde I_voting_barStiri....calde I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
Stiri....calde I_vote_lcapStiri....calde I_voting_barStiri....calde I_vote_rcap 
danusza (1)
Stiri....calde I_vote_lcapStiri....calde I_voting_barStiri....calde I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 Stiri....calde

In jos 
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Stiri....calde Empty
MesajSubiect: Stiri....calde   Stiri....calde I_icon_minitimeVin Oct 16, 2009 8:07 am

Robert Pattinson se lasă de actorie?

Robert Pattinson se gândește să renunțe la actorie după ce termină filmările pentru partea a doua din „Amurg” pentru că momentan nu știe dacă își dorește o carieră în lumea filmului.

Tânărul de 23 de ani își descrie viața ca o cursă într-un montagne-russe de când a apărut pentru prima dată pe marile ecrane. Acum acesta se gândește la viitor și recunoaște că se gândește să renunțe la actorie.

“Nu știu dacă vreau să fiu actor pentru tot restul vieții mele. Nici măcar nu știu cum să intru în pielea altcuiva. Dacă munca mea o să fie penibilă nu o să vreau să o mai fac”, a declarat Robert pentru revista Seventeen.
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Stiri....calde Empty
MesajSubiect: Re: Stiri....calde   Stiri....calde I_icon_minitimeJoi Noi 12, 2009 1:51 am

Robert Pattinson: "Îmi schimb rar hainele"
Sinceritata este o calitate. Însă să fii prea sincer, parcă iar nu e bine. Robert Pattinson uită că ziariștii, cei cărora se confesează pot folosi declarațiile împotriva sa și afirmă: "Îmi schimb rar hainele".

De curând actorul din "Twilight" a mărturisit cu nonșalanță: "Îmi schimb rar hainele. Blugii mei pot să aibă câteva zile, doar pun deasupra ceva care are un aer de curat". Robert a șocat audiența spunând: "Igiena mea este dezgustătoare".

Conform propriilor declarații, în copilăria sa Robert era îmbrăcat de către sora sa în haine de fată: "Până am împlinit 12 ani, sora mea obișnuia să mă îmbrace ca pe o fată și mă prezenta drept Claudia".
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Stiri....calde Empty
MesajSubiect: Re: Stiri....calde   Stiri....calde I_icon_minitimeMier Dec 02, 2009 1:47 am

Despre Robert Pattinson ar mai fi de spus faptul ca a fost desemnat unul dintrei cei mai HOT barbati ai anului 2008 (alaturi de Zac Efron si Shia LaBeouf) de catre ET online dar si de catre revista People.


- Tanarul actor declara intr-un interviu ca tot ce isi dorea cu un an in urma era sa aiba o prietena. Realitatea i-a intrecut cu mult asteptarile. Printre vedetele care au fost deja cucerite de carismaticul actor se numara Camilla Belle, actrita din 10.000 i.Hr. Cei doi au fost vazuti impreuna in luna decembrie in Venetia unde au luat masa la un restaurant. Camilla a fost alaturi de el si la Festivalul de Film de la Hollywood.
- Modelul Tyra Banks l-a invitat in show-ul ei si l-a pus sa o muste de gat. Pattinson nu a stat prea mult pe ganduri si si-a intrat in rol.
Stiri....calde Robert-pattinson-necks-tyra-banks-02

Stiri....calde Robert-pattinson-necks-tyra-banks-01


























- Desi are prieten, Hilary Duff a recunoscut in timpul unei emisiuni radio ca Edward Cullen este extrem de frumos.
- Se pare ca Robert si Katy Perry au prieteni comuni. Cei doi au participat in luna decembrie la o petrecere aniversara la Hollywood.
- Viata sa personala a fost in ultimele luni in lumina reflectoarelor. Ca orice tanar de 22 de ani, Robert adora sa petreaca prin cluburi si baruri cu prietenii. El a fost fotografiat iesind dintr-un club din L.A. cu trei fete bete. Una dintre ele nici nu se mai putea tine pe picioare.
- Robert este pasionat si de muzica. Cu sase luni in urma, el isi exersa talentul de cantaret intr-o formatie numita "Bad Girls". El a declarat intr-un interviu acordat ziarului L.A Times ca muzica este un "backup" in cazul in care planurile cu actoria esueaza. Actorul a adaugat: "Nu vreau sa-mi pun toate ouale intr-un singur cos". Doua piese ale sale apar si pe coloana sonora a filmului Twilight: "Never Think" si "Let Me Sign".

- La varsta de 12 ani si-a inceput cariera de model care a durat doar patru ani. Pattinson a declarat intr-un interviu acordat in decembrie 2008 " cand mi-am inceput cariera de model eram foarte inalt si aratam ca o fata asa ca avea o multime de contracte pentru ca in acea perioada era cool sa ai un look androgin. Apoi am crescut si am devenit prea baiat si nu am mai primit niciun job. Am avut cea mai nereusita cariera in modeling."
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
Continut sponsorizat





Stiri....calde Empty
MesajSubiect: Re: Stiri....calde   Stiri....calde I_icon_minitime

Sus In jos
 
Stiri....calde
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: TWILIGHT MANIA :: ROBERT PATTINSON - EDWARD CULLEN-
Mergi direct la: