Comunitatea vampirilor online
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Daca va plac vampirii si chestiile supranaturale trebuie sa intrati aici
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Episode 11 By the Light of the Moon
Bancuri, glume, perle I_icon_minitimeVin Dec 10, 2010 3:12 am Scris de Vivian

» Defecte
Bancuri, glume, perle I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Calitati
Bancuri, glume, perle I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:44 am Scris de Vivian

» Filme cu Ian Somerhalder
Bancuri, glume, perle I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:43 am Scris de Vivian

» Biografia
Bancuri, glume, perle I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:42 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Bancuri, glume, perle I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:08 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Bancuri, glume, perle I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:07 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Bancuri, glume, perle I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

» Discutii despre carte
Bancuri, glume, perle I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 7:06 am Scris de Vivian

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Bine ati venit pe Forumul Haretistilor
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Forumul focsanenilor pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Comunitatea vampirilor online pe site-ul dvs. de bookmarking social
Top postatori
Vivian (464)
Bancuri, glume, perle I_vote_lcapBancuri, glume, perle I_voting_barBancuri, glume, perle I_vote_rcap 
DaIeNuSh (12)
Bancuri, glume, perle I_vote_lcapBancuri, glume, perle I_voting_barBancuri, glume, perle I_vote_rcap 
alina (2)
Bancuri, glume, perle I_vote_lcapBancuri, glume, perle I_voting_barBancuri, glume, perle I_vote_rcap 
condrea (1)
Bancuri, glume, perle I_vote_lcapBancuri, glume, perle I_voting_barBancuri, glume, perle I_vote_rcap 
lili (1)
Bancuri, glume, perle I_vote_lcapBancuri, glume, perle I_voting_barBancuri, glume, perle I_vote_rcap 
Daniela (1)
Bancuri, glume, perle I_vote_lcapBancuri, glume, perle I_voting_barBancuri, glume, perle I_vote_rcap 
uploader_site (1)
Bancuri, glume, perle I_vote_lcapBancuri, glume, perle I_voting_barBancuri, glume, perle I_vote_rcap 
shireata (1)
Bancuri, glume, perle I_vote_lcapBancuri, glume, perle I_voting_barBancuri, glume, perle I_vote_rcap 
sslaziobyteo (1)
Bancuri, glume, perle I_vote_lcapBancuri, glume, perle I_voting_barBancuri, glume, perle I_vote_rcap 
danusza (1)
Bancuri, glume, perle I_vote_lcapBancuri, glume, perle I_voting_barBancuri, glume, perle I_vote_rcap 
Cuvinte-cheie

 

 Bancuri, glume, perle

In jos 
AutorMesaj
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Bancuri, glume, perle Empty
MesajSubiect: Bancuri, glume, perle   Bancuri, glume, perle I_icon_minitimeDum Oct 12, 2008 7:09 pm

Sotia ajunge acasa de la cumparaturi si, surprinsa, isi gaseste sotul in

> pat cu o tanara frumoasa. Tocmai cand se pregatea sa iasa furioasa din
> camera, sotia este oprita de sotul sau care ii spune:
> - Poate ar trebui totusi sa asculti ce s-a intamplat...
> Venind acasa de la serviciu, am zarit pe autostrada aceasta tanara care
> parea obosita si era imbracata
saracacios.
> Am adus-o acasa si i-am oferit o friptura din carnea pe care o uitasesi
de
> mult in frigider. Era desculta si atunci i-am dat sandalele tale bune,
dar
> pe care tu nu le mai purtai din cauza ca nu mai erau la moda. Ii era frig

> si atunci i-am dat puloverul pe care ti l-am facut cadou de ziua ta,
dar
> pe care nu l-ai purtat niciodata pentru ca nu ti se potrivea culoarea.
> Avea pantalonii sfasiati si atunci i-am dat o pereche de jeansi care iti
> ramasesera mici, dar care de altfel erau foarte buni. Si apoi, tocmai
cand
> se pregatea sa plece, fata m-a intrebat:
> - Mai este ceva ce sotia ta nu mai foloseste?
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
Vivian
Admin
Admin
Vivian


Numarul mesajelor : 464
Localizare : RO
Data de inscriere : 09/09/2008

Bancuri, glume, perle Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri, glume, perle   Bancuri, glume, perle I_icon_minitimeDum Oct 12, 2008 7:11 pm

Pentru adultii contemporani, pseudo-intelecto-neuro-hipohondri.... adica noi... Se spune ca toate zilele trebuie sa mancam un mar pentru fier si obanana pentru potasiu. De
asemenea o portocala pentru vitamina C, o jumatate pepene galbenpentru a imbunatati digestia si o cana de ceai verde, fara zahar,pentru a preveni diabetul..! Toate zilele trebuie sa bei doi litri de apa (si apoi sa astepti timpdublu decat timpul pe care ti l-a luat ca sa le bei ). Toate zilele trebuie sa mananci Activia sau iaurt, pentru a avea"L.Cassei Defensis", care nu stie nimeni ce este, dar se pare ca,daca nu bei un iaurt si jumatate in fiecare zi, incepi sa vezi lumea camtulbure. In fiecare zi o aspirina, pentru a preveni infarctul, si un pahar devin negru, pentru acelas lucru. Si altul de vin alb, pentru sistemul nervos. Si unul de bere, pe care deja nu-mi mai amintesc pentru ceera. Daca le bei pe toate impreuna, chiar si daca faci o congestie, nu temai preocupa si probabil nici nu te mai intereseaza.Toate zilele trebuie sa mananci fibre. Multe, foarte multe fibre. Trebuie
sa faci intre 4-6 feluri zilnic, usoare, fara sa uiti samesteci de 100 de ori fiecare inghititura. Facand un mic calcul, doar pentru a manca, iti ia cam 5 ore. Ah, dupa fiecare mancare trebuie sa te speli pe dinti, adica: dupa Activia si fibre, dintii, dupa banana,dintii, dupa mar, dintii...siasa, daca ai dinti, fara sa uiti sa folosesti firul dentar, masajulgingiilor, o sorbitura de Plax... (Mai bine umple cada si pune muzica, pentruca intre apa, fibra si dinti, iti vei petrece cateva ore aici , inauntru). Daca dormi 8 ore si lucrezi alte 8, plus cele 5 pe care le folosimpentru mancare, fac 21. Iti raman 3, in care intotdeauna se poate intampla ceva imprevizibil. Dupa statistici, vedem 3 ore zilnic televizor. Ei bine, deja nu se poate, pentruca in fiecare zi trebuie sa mergicel putin o jumatate de ora (adica sa te intorci dupa 15 minute, caaltfel dupa o jumatate de ora se face o ora de
mers). Si trebuie sa-ti pastrezi prieteniile, pentruca sunt ca plantele:trebuie udate zilnic. Si cand pleci in vacanta deasemeni. Pe langa asta trebuie sa fii bine informat, asa ca trebuie sa citesticel putin doua ziare si anumite articole de revista, pentru a compara informatia. Ah!, trebuie sa faci sex zilnic, dar fara sa ajungi sa fie ca orutina: trebuie sa fii inventator, creator, sa renovezi seductia. Asta ia timp; si nici nu mai vorbim daca este sex tantric !!!(cu respect iti amintesc: dupa fiecare mancare , trebuie sa-ti periidintii !). De asemenea trebuie sa-ti faci timp pentru curatenie, pentru spalatrufe, vase, si nu mai zic daca ai caine, sau alt animal... Copiii??? In fine, dupa socoteala mea, imi ies cam 29 de ore zilnic. Singura posibilitate care-mi trece prin minte este sa faci mai multelucruri deodata, de exemplu: iti faci dus cu apa rece si cu guradeschisa,
asa bei cei 2 litri de apa. In timp ce iesi din baie cu periuta de dinti in gura, te duci sa faciamor (tantric) in picioare, cu perechea ta, care in treacat se uita laTV si comenteaza, in timp ce tu maturi. Ti-a ramas o mana libera?Cheama-ti prietenii. Si parintii !!! Bea vinul (dupa ce iti chemi parintii va fi nevoie). Iaurtul cu mar ti-l poate da perechea ta, in timp ce isi manancabanana cu Activia si maine schimbati. Cel putin ca deja am crescut,nu mai trebuie sa luam obligatoriul Danonino Extra Calcio in fiecare zi. Uuuf!!! Dar daca iti raman 2 minute, retrimite asta prietenilor (pecare trebuie sa-i uzi ca pe plante), in timp ce iei o lingurita de AllBran, care face foarte bine ... Si acuma te las pentru ca intre iaurt, jumatatea de pepene, berea, primul litru de apa si a treia mancare de fibra din zi, deja nu stiuce sa mai fac, dar am nevoie la closet urgent.Ah, o sa profit si
imi voi lua periuta de dinti...DACA DEJA L-AM MAI TRIMIS ALTADATA, SCUZE....ESTE DIN CAUZA BOLII ALZHEIMER, IN CIUDA ATATOR INGRIJIRI, NU AM PUTUT SA O COMBAT...
Sus In jos
http://vampire.lovelyforum.net
 
Bancuri, glume, perle
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea vampirilor online :: DIVERSE :: FUNNY-
Mergi direct la: